2e afd. 29 maart 1973 40 VOORZIENINGEN TRANSFORMATORSTATION GLIPPERBRUG Heemstede, 13 maart 1973. Aan de Raad, In de achter de begroting van het elektriciteitsbedrijf voar 1973 ver- melde memorieposten voor kapitaalsuitgaven, waarvoor in dit jaar kre- dieten aan uw raad zullen worden gevraagd, is o.m. die voor de wijziging van de installatie van het transformatorstation Gldpperbrug. De hoogspanningsinstallatie in dit station is bij de totstandkoming van de wijk Glip II udtgebreid. De ruimte in het station is daardoor ec'hter te beperkt geworden, hetgeen niet bevorderiijk is voor de veiligheid. De installatie zal dan ook vervangen dienen te worden door een van kleinere afmetingen. De nieuwe installatie zal 13.775,kosten. De inwendige staat van het getoouwtje is slecht te noemen, zodat een grortdige opknapbeurt dringend noodzakelijk is. De kosten hiervan worden geraamd op 4.725, In totaal zal met de te treffen voorzieningen derhalve een bedrag van 18.500,gemoeid zijn. Wij stellen u voor dit bedrag door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit te onzer beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heeimstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der be- grotmg van het elektrlciteltsbedrijf een bedrag van /18.500,ter be- schikking te stellen voor het treffen van enige voorzieningen in het trans- format orstation Glipperbrug. Burgemeester en wethöuders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. BESDUIT: Heemstede, 29 maart 1973. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 15