4e afd. 29 maart 1973 34 MEUWE HUISTELEFOONINSTALLATIE GEMEENTEBEDRIJVEN Heemstede, 13 februari 1973 Aan de Raad, De automatisehe huistelefooninstallatie in het gebouw van de Gemeente- bedrijven, Nijverheidsweg 5, we'lke in 1956 is aangeschaft, is niet meer betrouwhaarBovendien wordt de onderdelen-voorziening steeds moeilijker doordat apparatuur van het betrokken type niet meer wordt gemaakt. De directeur van het Telefoondistrict Haarlem heeft onlangs bericht het niet uitgesloten te achten dat de installatie bij storing voor lange tijd buiten dienst moet worden gesteld. In verband hiermede is een offerte gevraagd voor nieuwe apparatuur. Het Telefoondistrict Haarlem heeft ons bij brief van 19 januari j.l. een automatische telefooninstallatie type UH 30 aangeboden; deze kost 19.640,voor eens en f 129,30 per maand. Dit type is voor de Gemeentebedrijven geheel geschikt; de prijs is o.i. aanvaardbaar. De apparatuur kan eventueel worden overgeplaatst wanneer de Ge- meentebedrijven de beschikking verkrijgen over een ander kantoorgebouw. Wij stellen u derhalve voor ons een krediet van 19.640,te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 13 februari j.l. a. ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het Gasbedrijf een krediet van 19.640,beschikbaar te stellen voor de aanschaffing van een nieuwe automatische huistelefooninstallatie voor het gebouw van de Gemeentebedrijven; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 10 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. BBSLUIT: Heemstede, 29 maart 1973. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 1