45 4e afd. 29 maart 1973 Haarlem plaats gehad op bestuursniveau. Een vertragpende factor was hierbij dat de betrokken Haarlemse portefeuillehouder met vakantie was. Wij hebben steeds het voomemen gehad het comité Leefbaarheid Lanck- horstlaan in te lichten over de gang van zaken; wij hebben dit echter enkele malen uitgesteld omdat wij meenden binnen korte tijd meer defini- tieve gegevens te kunnen verstrekken. Het gesprek met het comité 'heeft op 16 maart j.l. plaats gevonden. Pas op 20 maart vemamen wij van de wethouder van Openbare Werken c.a. van Haarlem dat de „lichte" mstallatie pas în het a.s. najaar geplaatst kan worden. Het Haariemse gemeentebestuur heeft bij de onderhande- 'lingen steeds gesteld dat omleiding van een deel van het Lanckhorstlaan- verkeer ndet aanvaardbaar is als geen verkeersiichten worden geplaatst bij de Zuiderhoutlaan/ahurchilllaan. Dit betekent dus dat de omleiding in het geheei geen doorgang zou kunnen -vinden. Deze gang van zaken is bijzonder teleurstellend, niet aileen voor de be- woners van de Lanckhorstlaan, maar ook voor uw raad en ons college. Overeenkomsti'g het advies van de Verkeerseommissie d.d. 22 maart hebben wij besloten ons nogmaals tot burgemeester en wethouders van Haarlem te wenden. Wij zullen behoudens uw instemming vragen meergenoemd kruispunt van een tijdeiijke lichteninstallatie te voorzien, eventueei voor rekening van onze gemeente. Naar ons oordeel taoet het mogelijk zijn een dergelijke installatie spoedig te plaatsen, zodat het zware verkeer toch nog voor enige maanden kan worden omgeleid. Wij geven u in overweging hiermee in te stemmen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. O. H. van Wijk, l.b. MT

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 26