79 4e afd. 30 augustus 1973 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN TERREIN SCHIELAAN Heemstede, 17 juli 1973. Aan de Raad, Met ingang van 5 februari j.l. heeft gedurende een maand ter secretarie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp van een bestemmingsplan voor gronden ten zuiden van de Schielaan (tekening no. 4.52E.2 en bijbe- horende voorschriften) Gedurende deze termijn zijn tegen het ontwerp geen bezwaren mgediend In uw vergadering van 24 mei j.l. besloot u uw beslissing omtrent het plan te verdagen tot uiterlijk 31 augustus a.s., zulks in verband met het feit dat bij het overleg met de Provinciale Planologische Dienst was ge- bleken dat het gewenst is het ontwerp enigszins te wijzigen. Deze wijziging betreft het vergroten van het plantsoen nabij de hoek van de Schielaan en de Rijnlaan om meer meer openheid nabij deze hoek te krijgen, alsmede het aanleggen van een voetpad met een voetbrug, waar- door een verbinding mogelijk wordt tussen de Rijnlaan en de nieuwe weg welke in het plan is opgenomen. Als gevolg van een en ander kunnen ten zuiden van bedoeld plantsoen niet vijf, doch maar vier woningen worden gebouwd. Het totale aantal woningen in het plan wordt dan 37. Verder dient in artikel 5 van de voorschriften als tweede lid een vrij- stellingsbepaling te worden opgenomen betreffende het gebrulk van tuineri. Artikel 9 moet worden gewijzigd om de bouw van de hiervoor bedoelde voetbrug mogelijk te maken. Voor de wijzigingen is naar ons oordeel geen hemieuwde tervisieleggmg noodzakelijk. Onder verwijzing naar bijgevoegde toelichting stellen wij u voor het „bestemmingsplan terrein Schielaan" vast te stellen overeenkomstig teke- ning 4.52E.2A en bijgaande bestemmingsvoorschriften. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, P. M. van Drooge, l.s. O. H. van Wijk, l.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 15