/1. 4e afd. 30 augustus 1973 79 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN TEKBEIN SCHIELAAN De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 5 februari 1973 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ont- werp van een bestemmingsplan voor gronden ter breedte van ongeveer 75 m, gelegen onmiddellijk ten zuiden van de Schielaan achter enkele percelen aan de Herenweg (tekening no. 4.52E.2 en bijbehorende voor- schriften) dat binnen die termijn geen bezwaren zijn ingediend; dat bij het met de Provinciale Planologische Dienst gevoerde overleg is gebleken dat een wijziging van het ontwerp wenselijk was, zulks ter verkrijging van meer openheid nabij de hoek van de Schielaan en de Rij.n- laan, alsmede om een verbinding mogelijk te maken tussen de Rijnlaan en de nieuwe weg welke in het ontwerp-plan is opgenomen; dat de gewijzigde plankaart (tekening no. 4.52E.2A) aanvaardbaar is; dat voorts een ondergeschikte wijziging nodig is van de artikelen 5 en 9 van de bijbehorende voorschriften; dat hemieuwde tervisielegging van het ontwerp niet noodzakelijk is te achten; dat de Eerstaanwezend Ingenieur der Genie zich met het ontwerp kan verenigen; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 juli j.l.; gelet op zijn besluit d.d. 24 mei j.l., nr, 63, waarbij de beslissing omtrent het bestemmingsplan is verdaagd tot uiterlijk 31 augustus 1973; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT: vast te stellen het bestemmingsplan „Bestemmingsplan terrein Schielaan" overeenkomstig bijbehorende tekening 4.52E.2A en de mede bijbehorende voorschriften. Heemstede, 30 augustus 1973. De Raad voomoemd, De voorzitter, De secretafis.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 16