4e afd 30 augustus 1973 80 AANLEG TRIMBAAN IN GROENENDAAL Heemstede, 17 juli 1973. Aain de Raad, Bij de behandeling van de gemeentebegroting voor 1972 is aangedrongen op het aanleggen van een trimbaan in het wandelbos Groenendaal. Wij hebben ons terzake o.m. laten adviseren door het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting, dat overleg heeft gepleegd met het bestuur van de Gymnastiek- en Sportvereniging „Heemstede en met de Neder- landse Sport Federatie. Het bestuur van de Sportstichtmg heeft geadvi- seerd een trimbaan te doen aanleggen zoals îs aangegeven op de voor u ter inzage gelegde kaart (de afdoening van ons verzoek om advies is ern- stig vertraagd door langdurige ziekte van drie direct hierbij betrokkene De kosten van de baan, o.m. bestaande uit 13 toestellen, worden vol- gens opgaaf van de directeur van Openbare Werken en de daarbij gevoeg- de offerte van de fa. Rijksen te Zaandam, geraamd op j 7.800, Wii stellen u voor ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. Wi merken nog op dat onlangs in Groenendaal twee wandelroutes zijn uitgezet, resp. 2,5 en 4,5 km lang, welke door laag aangebrachte bordjes zijn aangegeven. De routes zijn aangeduid op de tweede voor u ter înzage gelegde kaart. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, P. M. van Drooge, l.s. O. H. van Wijk, l.b. De Rand der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 juü j.i., BESLUIT: I. een krediet van f 7.800,— beschikbaar te stellen voor het aanleggen van een trimbaan in het wandelbos Groenendaal. II. het sub I genoemde bedrag te doen afschrijven in vijf jaren. Heemstede, 30 augustus 1973. De Raad voornoemd, De secretpris,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 23