86 3-1-; 4e afd. 30 augustus 1973 AANKOOP GAKAGE C.A. ZANDVOORTSELAAN 21123 Heemstede, 14 augustus 1973. Aan de Raad, Met de heer W. B. Fijlstra, Zandvoortselaan 21, aihier, hebben Wij over- eenstemming bereikt over de aankoop van de garage met bovenwonmg boxen, erf en verder aanbehoren, plaatselijk gemerkt Zandvoortselaan De eigendom van een en ander is voor de gemeente van belang in verband met de reconstructie van het gedeelte van de Zandvoortselaan tussen de Herenweg en de Amaryllislaan. Voor de koopprijs en de aan de koop en verkoop verbonden voorwaar- den verwijzen wij naar de voor u ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Wij stellen u voor tot aankoop op basis van deze voorlopige akte te De Raad der gemeente Heemstede; n l a gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 augustus BESLUIT: a. van W. B. Fijlstra, alhier, aan te kopen de garage met bovenwoning, boxen, erf en verder aanbehoren, plaatselijk gemerkt Zandvoortselaan 21 en 23, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 5184 groot 768 m2, zulks voor de prijs en onder de voorwaarden welke zijn 'vermeld in de bij dit besluit behorende voorlopige koopakte; b. ten behoeve van de sub a genoemde aankoop een krediet beschikbaar te stellen tot het bedrag van de koopprijs, vermeerderd met de aan de overdracht verbonden kosten, welk krediet in 25 jaren zal worden afgeschreven. besluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Ouarles van Ufford. Heemstede, 30 augustus 1973. De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 39