88 4e afd. 30 augustus 1973 BOTJWRIJP MAKEN NOORDWESTELIJK DEEL VAN PLAN „VAN MERLENLAAN-KERKLAAN" Heemstede, 14 augustus 1973. Aan de Raad, Bii besluit van 26 juni j.l. hebben Gedeputeerde Staten goedkeuring gehecht aan het door u op 1 februari j.l. vastgestelde bestemmingsplan voor gronden, gelegen onmiddellijk ten noorden van de Kees van Lent- singel achter de woningen aan de Herenweg, de Kerklaan en de Broeder Josephlaan (bestemmingsplan terrein Kees van Lentsingel). De Aannerningsrnaatscliappij J. H. Rozestraten B.V. wenst aldaar 18 semi-bungalows te bouwen, gedeeltelijk op gemeentegrond en deels op door particulieren aan deze maatsohappij verkochte grond. Het ligt în onze bedoeling u binnenkort voor te stellen de betrokken gemeentegrond (2555 m2) te verkopen; de gemeente zal daarentegen van de aannemings- maatschappij de grond moeten verkrijgen welke bestemd is voor weg- aanleg. Ingevolge de verordening inzake het in exploitatie brengen van bouwterreinen zal met de aannemer een exploitatie-overeenkomst moeten worden gesloten. Eîen ontwerp hiervan zal u worden voorgelegd zodra de vereiste gegevens voor het opmaken ervan bekend zijn. De gemeente zal het terrein bouwrijp maken. Een plan hiervoor ligt voor u ter inzage. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. het rooien van enige bomen; b. het afgraven en ophogen van het terrein; c. het leggen van een riolering; d. het aanleggen van een weg, bestaande uit klinkers e. het plaatsen van een afrastering langs de zuid-westelijke zijde van het terrein. De kosten van een en ander zijn begroot op 121.353,(inclusief kosten straatverlichting en brandkranen)deze kosten komen geheel voor rekening van de aannemingsmaatschappij. Wij stellen u voor ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. Met het oog op de procedure ter verkrijging van de machtiging tot besteding van dit krediet hebben wij gemeend met dit voorstel niet te moeten wachten tot de grondtransactie en de exploitatie-overeenkomst aan u kunnen worden voorgelegd. Voor de aanleg van gas-, water- en elektriciteitsleidmgen ten behoeve van de te stichten woningen zijn bedragen van resp. 5.800,6.300,— en 4.200,nodig. Wij geven u in overweging ook deze bedragen be- schikbâar te stellen en wel ten laste van de kapitaaldienst van de be- groting van genoemde bedrijven. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Ouarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 43