90 2e afd. 30 augustus 1973 BENOEMING DIKECTEUK GEMEENTE GAS-, WATER- EN ELEKTRICITEITSBEDRIJVEN Heemstede, 14 augustups 1973. Aan de Raad, De heer A. J. V. Giesberger heeft in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd met ingang van 1 november a.s. ontslag ge- vraagd als d'irecteur der gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven. Zoals U bekend zal zijn heeft de heer Giesberger door ziekte sinds emd vorig iaar zijn werk niet meer kunnen verriohten. Gedurende zijn afwezigheid is zijn taak tot onze tevredenheid vemcht door de heer B. M. Boneschansker, sinds 1 november 1970 werkzaam als adjunct-directeur dezer bedrijven. Ook vôôr de ziekte van de neer Gies" berger heeft ide heer Boneschansker zich doen kennen als iemand, die wij in volledig vertrouwen de leiding der bedrijven in handen zouden willen geVolgens artikel B 1 van het Algemeen Ambtenarenreglement der ge- meente geschiedt de benoeming van de directeur door Uw raad, die daar- toe een voordracht van zo mogelijk twee personen, opgemaakt in overleg met de commissie van bijstand, van ons college ontvangt. Zoals U uit het voorgaande reeds begrepen zült hebben menen wij în dit geval de heer Boneschansker, voomoemd, als enige kandidaat ter be- noeming aan U te moeten voordragen. Tevens stellen wij U voor diens benoeming op 1 november 1973 te doen ingaan. De commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbednjven kan zich hiermede verenigen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester. J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. Behoort bij de notulen van de raadsvergadering, gehouden op 30 augustus 1973. rcretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 47