91 4e afd. 30 augustus 1973 BENOEMING BESTUURSLEDEN SCHOOLADVIESDIENST Z.W. KENNEMERLAND Heemstede, 21 augustus 1973. Aan de Raad, Ingevolge de (concept-)statuten van de Stichting Schooladviesdienst Z.W. Kennemerland worden de bestuursleden van deze stichting en hun plaatsvervangers door uw Raad benoemd op voordracht van diverse in- stanties Overeenkomstig de voor u ter inzage gelegde stukken stellen wij u voor tot bestuursleden, c.q. plaatsvervangende bestuursleden te benoemen; a. de heer drs. J. H. W. Bückmann, wethouder der gemeente Bloemen- daal; de heer H. H. van Ark, wethouder der gemeente Heemstede (plaatsvervanger: de heer H. J. Verkouw, idem) de heer I. M. Aukema, wethouder der gemeente Zandvoort; b. de heer J. H. Westerman, te Overveen, mevrouw T. Heijer-Kroese, alhier en mevrouw M. Polman-Dümpel, te Zandvoort (plaatsvervanger: de heer W. Woolstra, te Zandvoort) als vertegenwoordigers van de ouders, aangewezen uit en door de be- trokken schoolraden; c. mevrouw G. A. Wijnia, te Haarlem en de heer C. PEngel, te Aerden- hout, aangewezen door de gezamenlijke besturen van de deelnemende protestants-christelijke scholen in Bloemendaal en mevrouw M. van der Meulen en mevrouw B. Veerman, te Zandvoort, aangewezen door de besturen van de dee'lnemende protestants-christe- lijke scholen in Zandvoort; d. mevrouw W. C. M. Warmerdam-van der Zwan, te Vogelenzang en de heer R. J. A. Th. van Heerde, te Santpoort, aangewezen door de deel- nemende rooms-katholieke scholen in Bloemenidaal en de heren J. G. J. Verbeek en G. Timmermans, te Zandvoort, aange- wezen door de besturen van de deelnemende rooms-katholieke scholen in Zandvoort; e. mevrouw J. M. L. Nagtzaam-van Valkenburg, te Aerdenhout en me- vrouw M. A. Schipper-Hofman, te Bloemendaal, aangewezen door de besturen van de deelnemende bijzondere neutrale scholen in Bloemen- daal; f. mevrouw drs. T. Kok, te Amsterdam en mr. J. F. Wiesman, te Haarlem als vertegenwoordigers van de Stichting voor Geestelijke Volksge- zondheid in Noord-Holland plaatsvervanger de heer drs. H. Bölle, Amsterdam). Enige instanties zullen nog plaatsvervangende bestuursleden opgeven. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris', De burgemeester. J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. Behoort bij de notulen van de raadsvergadering, gehouden op 30 augustus 1973. De secretaris, De voorzitter De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 49