//Mtk 93 2e afd. 30 augustus 1973 WIJZIGING GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING NOORDHOLLANDSE BESTUURSACADEMIE Heemstede, 14 augustus 1973. Aan de Raad, Krachtens Uw besluit van 29 april 1964, no. 62, is de gemeente als deelnemer toegetreden tot de Gemeensohappelijke regeling Noordhollandse BestuurssChool. Volgens artikel 3 dezer regeling kan zij worden gewijzigid bij besluit van het algemeen bestuur dat gevormd wordt door de ver- tegenwoordlgers der aan de regeiing deelnemende gemeenten. Het älgemeen bestuur kan een wijziging der regeling niet tot stand brengen dan nadat de raden der deelnemende gemeenten zijn gehoord. Het dagelijks bestuur van de Noordhollandse Bestuursacademie heeft aan het algemeen bestuur bij brief van 1 juni 1973 een voorstel aan het algemeen bestuur gedaan tot wijziging der regeling en daarbij verzocht de" raden der deelnemende gemeenten over dit voorstel te horen. De voorgestelde wijzigingen zijn niet van ingrijpende aard en betreffen in hoofdzaak: a. de wijziging van de naam der school in ,,Bestuursacademie Prof. G. A. van Poelje"; b. het openen van de mogelijkheid ook andere openbare lichamen tot de regeling te doen toetreden, waarbij in het bijzonder gedacht is aan samenwerkingsorganen c. de wijziging van de procedure voor het houden van vergaderingen van het algemeen bestuur; d. de aanstelling van een ambtelijk secretaris. Het wijzigingsvoorstel ligt voor U bij de stukken ter inzage. Wij stellen U voor daarmede in te stemmen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. Behoort bij de notulen van de vergadering van de raad van 30 augustus 1973. De voorzitter, De seeretaris, I

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 53