30 augustus 1973 f. tegen het overeenkomstig artikel 9, lid 3, wijzigen van aan een ver- Ieende vergunning verbonden voorschriften; g. tegen een besluit tot niet-ontvankelijk verkiaren van de aanvrager. In het geval burgemeester en wet'houders niet tijdig hebben besiist kan bmnen 30 dagen na verloop van de geldende termijn beroep worden ingesteld. In de overige gevalien binnen 30 dagen na dagtekening van de ver- zending der besiissing. 2. Het beroepschrift moet inhouden: a. naam en adres van de tot het beroep gerechtigde en indien een gemaöhtigde is aangewezen ook die van de gemachtigde; b. dagtekening en inhoud van de besdhikking waartegen beroep wordt ingesteld, behoudens in het geval bedoeid in het eerste lid onder a; c. de gronden van het beroep; d. een omsohrijving van de besiissing, welke wordt veriangd. De gemeenteraad besöhikt op het beroep binnen 2 maanden na ont- vangst van het beroepsohrift. Hij kan die termijn eenmaai met ten hoogste 2 maanden veriengen. Burgemeester en wethouders brengen deze beschikking van de gemeenteraad binnen 14 dagen na dagtekening daarvan ter kennis van de aanvrager of de gemachtigde. 3. De beschikking waartegen beroep is -ingesteld blijft buiten werking ge- durende de termijn voor en de behandeling van het beroep. Artikel 15. Lastgeving. 1. Indien zonder lozingsvergunning, dan wei in strijd met een ingevoige deze verordening verleende vergunning wordt gehandeld, kunnen bur- gemeester en wethouders, degene, die als eigenaar, als gebruiker, als vergunninghouder, dan wel uit anderen hoofde tot het treffen van voorzieningen bevoegd is, schriftelijk iastgeven foinnen een door hen te bepalen termijn de door hen aan te geven voorzieningen te treffen. 2. Onverminderd het bepaalde in lid 1 kan door of namens burgemeester en wethouders aan de eigenaar, de gebruiker, de vergunni-nghouder, dan wei degene die uit anderen hoofde tot het treffen van voorzieningen foevoegd is, mondeling last tot het treffen van voorzieningen worden gegeven, het onverwijid staken van het iozen van stoffen daaronder begrepen, indien met het oog op de veiiigheid en de goede staat en wer- king van de riolering, het (de) zuiverings technische werk(en), dan wei de zuiverheid van het oppervlaktewater, onverwijld ingrijpen ge- boden is. 3. Een mondeiinge last, als bedoeid in het vorige iid, dient ten spoedigste schriftelijk door burgemeester en wethouders te worden bevestigd. Artikel 16. Naleving. 1. Met het toezicht op de naleving van -het bij of krachtens deze ver- ordening ibepaalde of foevolene zijn behalve de bij artikel 141 van het Wetboek van Strafvordering aangewezen personen mede belast de door burgemeester en wethouders daartoe aan te wijzen personen.

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 8