96 4e afd. 27 september 1973 CONSÜMENTENONDERZOEK I.V.M. VOORBEBEIDING BESXEMMINGSPLAN VOOR DE BINNENWEG E.O. Heemstede, 28 augustus 1973. Aan de Raad, Bij de voorbereiding van een bestemmingsplan voor de omgeving van de Binnenweg en de Blekersvaartweg wordt de behoefte gevoeld aan een consumentenonderzoek, zulks ter aanvulling van de gegevens welke voor- kömen in de door „Stad en Landschap" uitgebrachte rapporten „Centrum Ontwikkeling Heemstede" (1969), „Parkeeronderzoek Heemstede Cen- trum" (1972) en ,,Nota structuur hoofdwinkelconcentratie Heemstede" (1973). Met name omtrent het koopgedrag van het publiek en de motleven die aan dit gedrag ten grondslag liggen, ontbreken voldoende gegevens. „Städ en Landschap" heeft ons geadviseerd eraan mee te werken dat twee onderzoeken worden verricht, t.w. a. een enquête onder een 1000-tal Heemsteedse huishoudens <b. een enquête onder bezoekers van het hoofdwinkelcentrum te Heem- stede, gecombineerd met passantentellingen en voertuigentelllingen. De uitslagen van de enquêtes zullen ten dele ook van nut kunnen zijn voor de opzet van een verkeersstructuurplan (tweede fase). De kosten worden geraamd op f 45.500,exclusief 15 voor ver- schotten en 16% ömzetbelasting; dit komt in totaal neer op rond f 61.000,—. De duur van het onderzoek zal ongeveer twee maanden zrjn. Wij menen dat het in het kader van een goede opzet van het bestem- mingsplan alleszins verantwoord is opdracht te geven tot de twee onder- zoeken. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 28 augustus JJ-; BESLUIT: ten behoeve van een consumentenonderzoek in het kader van de voor- bereiding van een bestemmingsplan voor de omgeving van de Binnenweg en de Blekersvaartweg een krediet van f 61.000,— beschikbaar te stellen ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting voor 1973. Heemstede, 27 september 1973. De Raad voomoemd, iris De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 1