104 4e afd. 27 september 1973 13. de Stichting verbindt zich, indien zij het tehuis niet meer overeen- komstig zijn bestemming gebruikt, of de exploitatie daarvan be- ëindigt, aan de gemeente het recht te verlenen alle bezittingen van de Stichting over te nemen tegen een taxatieprijs, welke zal wor- den bepaald door drie deskundigen. Burgemeester en wethouders en de Stichting zullen hiertoe ieder een deskundige aanwijzen, welke deskundigen tezamen een derde deskundige zullen benoemen! Indien over de benoeming van de derde deskundige geen over- eenstemming kan worden verkregen, zal elk der tot benoeming bevoegde deskundigen aan de Kantonrechter te Haarlem kunnen verzoeken de benoeming te doen. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeenstem- ming bereiken, dan zal die worden bepaald op het gemiddelde der drie schattlngen. De kosten van de taxatie komen voor reke- ning van de Stichting. 14. de onder 13 vermelde verplichting van de Stichting geldt even- eens ingeyal tot ontbinding van de Stichting wordt besloten, de Stichting in strijd met een der bovengenoemde voorwaarden en bepalingen handelt of de geldgever(s) de gemeente voor het ge- hele onafgeloste gedeelte van de geldlening aanspreekt (aan- spreken). 15. indien burgemeester en wethouders weigeren een ingevolge voren- staande bepalingen vereiste goedkeuring te verlenen, heeft de Stichting het recht binnen dertig dagen na de dag waarop haar van de weigering der goedkeuring door of vanwege burgemeester en wethouders is kennis gegeven, beroep in te stellen bij de raad der gemeente Heemstede, wiens beslissing voor de gemeente en de Stichting bindend zal zijn. 16. vorenstaande voorwaarden en bepalingen zijn alleen van toepas- sing ten aanzien van, c.q. voor zover betrekking hebbend op de onroerende bezittingen van de Stichting, gelegen in de gemeente Heemstede en zullen gelden voor zolang de te sluiten geldleningen niet volledig zijn afgelost. Heemstede, 27 september 1973. De Raad voomoemd, seeretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 28