122 2e afd. 29 november 1973 ELEKTRICITEITSAANSLTJITING GLIPPERWEG 96 Heemstede, 23 oktober 1973. Aan de Raad, De Fa Höcker heef-t in verband met de uitbreiding van het bedrijf ge- vraagd de elektriciteitsaansluiting te wijzigen. Het gevraagde vermogen zal met ca 100 kW stijgen tot 220 kW, terwijl verdere uitbreidmg m de toe- komst te verwachten is. Voor het thans gevraagde vermogen îs levenng via het laagspanningsnet niet meer mogelijk. Er dient derhalve een hoogspanningsaansluitmg gemaakt te worden De ruimte voor het in te richten tranformatorstation zal door aanvrager kos- teloos besöhikbaar gesteld moeten worden. Voor rekening van de aanvrager komen verder: a de aans'luitkabel op eigen terrein, geraamd op 3.100,—; b. de verbindingskabels tussen transformatorstation en eigen mstallatie, begroot op 2.500, Er zal een prefab kunststofstation, wat compleet gemonteerd wordt ge- leverd, opgesteld worden. Voor rekening van de gemeente kornt: a. inrichting van het transformatorstation 18.000, b. aanpassing van het laagspanningsnet 3.300, Totaal 21.300,— In deze kosten zal van aanvrager een bijdrage worden ontvangen van f 4.500 Wij Stellen u derhalve voor een bedrag van 16.800, te onzer beschik- king te stellen door vaststelling van toijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De tourgemeester, J M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voors'tel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrrjven, BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst yan de beToting voor het elektriciteitsbedrijf een bedrag van 16.800, ter be- schikking te stellen voor de aansluiting op het hoogspanningsnet van het pand Glipperweg 96. Heemstede, 29 november 1973. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 23