120 4e afd. 29 november 1973 AANSCHAFFING I.KKK EN HULPMIDDELEN BOSCH EN HOVENSCHOOL Heemstede, 30 oktober 1973. Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen heeft op 9 oktober j.l. een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 der Lager- onderwijsTÎ920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor het aanschaffen Van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Bosch en Hovenschool. ^/fj De aanvraag betreft de aanschaffing van een nieuwe geschiedenis- methode ter ivervanging van de thans in gebruik zijnde verouderde me- thode en van een ladenarchiefkast met hangmappen ten behoeve van de schooladministratie. Wij zijn van oordeel dat bij inwilliging van de aanvraag de normale j /-^eisen niet zullen worden overschreden en dat het bestuur terecht een ,/beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan. WOnder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- Vvraag in te willigen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 9 oktober 1973 van het bestuur van de Vereni- ging Bijzondere Protestantse Scholen alhier, om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Bosch en Hovenschool. overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschr'iften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 30 oktober j.l.; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 29 november 1973. De sepfetaris, De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 9