142 2e afd. 21 december 1973 VERZWARING LAAGSPANNINGSKABELNET OMGEVING BANKASTRAAT Heemstede, 11 december 1973. Aan de Raad. In de aohter de begroting van het elektriciteitsbedrijf voor 1973 ver- melde objecten, waarvoor in de loop van dit jaar een krediet aan uw raad zal worden gevraagd, is o.m. opgenomen de verzwaring van het laag- spanningskabelnet in de omgeving van de Bankastraat. Het kabelnet ter plaatse bestaat uit kabels van verschillende, te geringe, diameter. Om de stroomvoorziening in dit gedeelte van het voorzieningsgebied van het elektriciteitsbedrijf veilig te kunnen stellen is het noodzakelijk in de Banka- straat een nieuwe kabel van 4 x 50 mm2 te leggen met aftakkingen naar de Ir. Lelylaan en de Biilitonstraat, zoals is aangegeven op de voor de leden van uw raad bij de stukken ter inzage liggende situatieschets. Op deze schets staan tevens geprojecteerd twee nieuwe verdeelkasten, te plaatsen aan de beide einden van de Bankastraat bij de Cruquiusweg en de Slotlaan. Deze kasten maken het mogelijk via de transformatorstations in het Christelijk Atheneum en aan de Javalaan het net in de Bankasfraat en omgeving van twee zijden te voeden, waardoor de vereiste bedrijfszekerheid wordt verkregen. Met de hierboven genoemde voorzieningen zal blijkens een mede voor u ter inzage liggende specificatie in totaal een bedrag gemoeid zijn van f 37.500,—. Wij stellen u voor door het nemen van een besluit overeenkomstlg bijge- voegd ontwerp dit bedrag te onzer besohikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; aan burgemeester en wethouders voor de verzwaring van het laagspan- ningskabelnet met bijkomende voorzieningen in de Bankastraat en omge- ving ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het elektrici- teitsbedrijf een bedrag van 37.500,ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De burgemeester, W. H. D. Quarles van Ufford. BBSLUIT: Heemstede, 21 december 1973 De Raad voomoemd, De secpétaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 69