4e afd. 21 december 1973 143 TERUGKOOP TERREIN AAN DE JOHAN WAGENAARLAAN Heemstede, 11 december 1973. Aan de Raad, Ingevotge uw besluit van 26 maart 1970, nr. 37, is aan Shell Nederland Verkoopmaatschappij N.V. ten 'behoeve van de oprichting van een service- station voor motorvoertuigen een terrein aan de Johan Wagenaarlaan, groot 2540 m-, verkocht voor de prijs van f 400.000, De Shell heeft medegedeeld dat de oprichtlng van het servicestation geen doorgang zal vinden. Zij is bereid het terrein aan de gemeente terug te verkopen. De eigendom is voor de gemeente van belang in verband met de plan- nen voor de bouw van de sportzaal, weike annvankelijk was gedacht op het terreîn van de terassenflats. Bij de terzake gevoerde besprekingen is overeenstemming verkregen over een prijs van f 300.000,Dit bedrag achten wij aanvaardbaar. Wij stellen u voor tot aahkoop overeenkomstig de voor u ter inzage gelegde voorlopige akte te besluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 11 december J.i.; BESLUIT: van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Shell Ne- derland Verkoopmaatsohappij B.V., gevestigd te Rotterdam, aan te kopen het aan de Johan Wagenaarlaan gelegen perceel, groot ongeveer 2540 m^, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, nummer 8707 (ge- deeltelijk), 'hetwelk op de bij dit besluit behorende tekening is aangegeven, zulks voor de prijs van f 300.000,excl. de eventueel aan de overdracht verbonden omzetbelasting en andere belastingen, en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de mede bij dit besluit behorende voorlopige koop- akte. Heemstede, 21 december 1973. De secretaris, De Raad voomoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 71