144 4e afd. 21 december 1973 WIJZIGING VLEESKEURINGSVERORDENING De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 11 december jJ.; BESLUIT: vast te stellen de navolgende verordening tot wijziging van de Vlees- keuringsverordening voor de gemeente Heemstede. Artikel I Aan artikel 1 wordt toegevoegd: 1. repressieve keuring: een door één of meer daartoe bevoegde ambte- naren aan de inrichtingen, als bedoeld in artikel 23 gebracht keurmgs- bezoek met de daaruit zonodig voortvloeiende laboratorium- en andere werkzaamheden. Artikel II In artikel 7 wordt tussen „vleeswaren" en „zijn" ingevoegd: en met de repressieve keuring. Artikel III Aan artikel 8 wordt toegevoegd: De repressieve keuring van vlees en vleeswaren gesohiedt in de in- richtingen als bedoeld In artikel 23. Artikel IV Aan artikel 9 wordt toegevoegd: 3. In afwijking van het bepaalde in de leden 1 en 2 worden de da_gen en tijden waarop de repressieve keuring plaats vindt, vastgesteid door de directeur. Artlkel V Aan artikel 10 wordt toegevoegd: 5. De repressieve keuring van vlees en vleeswaren vindt, afhankelijk van de aard van en de bevindmgen in de inrichting, regelmatig plaats en voorts indien deze keuring gewenst of noodzakelijk is, een en ander ter beoordeiing van de directeur. Artikel VI Artikel 16, lid 5, wordt vervangen door: 5. Burgemeester en wethouders bepalen tevoren in overleg rnet de door hen aangezochte herkeuringsdierenarts de vergoeding terzake van zijn werkzaamheden. De vergoeding voor de door de aanvrager aangezochte herkeuringsdierenarts komt te allen tijde voor rekening van de aan- vrager. Artikel VII Artikel 23 wordt als volgt gewijzigd: 1. Het eerste lid wordt vervangen door: 1 Ieder die het voomemen heeft, al dan niet naast andere artikelen, de handel tn of de verkoop van, het bewaren van of het bereiden, bewerken of verwerken van vlees en/of vleeswaren als bednjf uit

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 75