144 4e afd. 21 december 1973 te oefenen of te beëindigen, of het gebruik van de voor de uitoefe- ning van het bedrijf dienende mlichting(en) te wijzigen, is ver- plicht daarvan tenminste 8 dagen tevoren schriftelijk kennis te geven aan de directeur, onder opgave van de plaats van vestiging respectievelijk ontruiming of de aard van de wijziging. 2. Het tweede lid vervalt. 3. In het tot tweede lid te vernummeren derde lid wordt ,,Van de in het eerste of tweede lid bedoelde kennisgeving, waarvoor een „vervangen door: ,,Van de in het eerste lid bedoelde kennisgeving, waarvoor des- gewenst een". Artikel VIII 1. De artikelen 24 en 25 worden respectievelijk genummerd 25 en 26. 2. Na artikel 23 wordt ingevoegd een nieuw artikel met het opschrift: Repressieve controle: Artikel 24. Degene die een inrichting als bedoeld in artikel 23 exploi- teert, is verplieht de met de repressieve keuring belaste ambtenaren ten behoeve van die keuring desgevraagd de nodige hulp te verlenen en toe te laten, dat door of vanwege deze ambtenaren ten behoeve van die keuring alle door hen nodig geachte handelingen worden ver- rieht, zoals het insnijden, uitsnijden en medenemen van vlees en/of vleeswaren, het nemen van hygiënemoTisters, het op reinheid onder- zoeken van bedrijfsmiddelen en bedrijfsruimten, enz. Overgangsbepaling Artikel IX Ieder die op het tijdstip van inwerkingtreding van deze verordening vlees en/of vleeswaren al dan niet naast andere artikelen in zijn bedrijf bereidt, bewerkt of verwerkt, is verplicht daarvan binnen 30 dagen na dat tijd- stip schriftelijk kennis te geven aan de directeur, onder opgave van de plaats van vestiging van het bedrijf en van de lokaliteiten, waarin het wordt uitgeoefend. Artikel X Deze verordening treedt in werking met ingang van de dag volgende op die van haar afkondiging. Heemstede, 21 december 1973. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secrgtaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 76