4e afd. 21 december 1973 1 48 VERKOOP WONING LAAN VAN INSULINDE Heemstede, 11 december 1973. Aan de Raad, De aan de gemeente in eigendom toebehorende woning Laan van In- sulinde 25 is per 1 november j.l. vrij van huur gekomen. De heer H. J. van Gaart, die op korte termijn zijn woning en bedrijfs- ruimte Koediefslaan 121 moet ontruimen, heeft ons verzocht te bevor- deren dat de woning aan de Laan van Insulinde aan hem wordt verhuurd of verkocht. Hij kan de drie ruime kelders onder de woning gebruiken als bedrijfsruimte voor zijn meubelstofferingsbedrijf. Bij de terzalce gevoerde onderhandelingen is overeenstemming verkre- gen over verkoop van de woning en wel voor een prijs van 75.000, dit bedrag is o.i. aanvaardbaar. Wij stelien u voor tot verkoop aan de heer Van Gaart te besluiten, zulks overeenkomstig de voor u ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester, J. M. Kruitwagen. W. H. D. Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 11 december jJ.; BESLUIT: aan H. J. van Gaart, alhier, te verkopen het gedeelte, groot 510 m2, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3003, hetwelk op de bij dit besluit behorende tekening nr. 1.90.1.5, is aan- geduid, met de daarop staande gemeentewoning Laan van Insulinde 25, alhier, zulks voor de prijs van 75.000,en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de mede bij dit besluit behorende voor- lopige koopakte. Heemstede, 21 december 1973. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1973 | | pagina 83