2e afd. 31 januari 1974 14 VERBETERING LAAGSPANNINGSNET HERENWEG-PRINSENLAAN Heerastede, 8 januari 1974. Aan de Raad, Als gevolg van de grote afstanden van het netgedeelte in de orageving Herenweg-Prinsenlaan tot aan de voedingspunten - de transformatorstations "Manpad" en "G1ipperbrug11 - is de span- ning in dit kabelnet te laag. Verbetering is mogelijk door de koppelkabel tussen de transformatorstations "Hartekamp" en "Manpad" via een laagspanningsverdeelkast met het distributie- net te verbinden. Op deze wijze blijft tevens de oorspronke- lijke koppelfunctie gehandhaafd. Bij de voor uw raad ter inzage gelegde stukken bevinden zich een situatietekening en een specificatie van de kosten, die in totaal f 7.200,-- bedragen. In de achter de begroting 1974 van het e1ektriciteitsbedrijf opgenomen lijst van kapitaa1uitgaven is deze uitgaaf pro memorie opgenomen. Wij stellen uw raad voor ons het voor dit doel benodigde be- drag van f 7.200,ter beschikking te stellen door vaststel- ling van het besluit waarvan het concept hierbij is gevoegd. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M. Kruitwagen. O.H. van Wijk, l.b. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst van de begroting van het elektriciteitsbedrijf een bedrag van f 7.200,ter beschikking te stellen voor de verbetering van het laagspanningsnet in de omgeving van de Herenweg en de Prinsenlaan. sec De secretaris, HEEMSTEDE31 januari 1974. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 33