AANLEG GASLEIDING VAN DOORNINCKLAAN TE BENNEBROEK 2e af d 31 j anuari 19 7 4 1 5 Heemstede, 8 januari 1974. Aan de Raad, Om een goede gasdruk aan de Kennemerbeekweg te Bennebroek te kunnen handhaven zal een verbinding van de gasleidingen in de Van Doornincklaan en de Kennemerbeekweg tot stand gebracht moeten worden. In het door het V.E.G./Gasinstituutter ge- legenheid van de overgang van stadsgas-op aardgasdistributie uitgebrachte rapport betreffende de in verband met deze over- gang te treffen maatregelen is voor de bepaling van stroraingen en drukken uitgegaan van deze verbinding. De te leggen verbinding bestaat uit een gietijzeren buis van 50 meter lengte met een diameter van 100 ramIn verband raet de aanwezigheid van andere leidingen, waardoor vaker graafwerk- zaamheden moeten worden verricht, wordt het niet verantwoord geacht een buis van het op minder kwestbare plaatsen gebruike- lijke polyvinylchloride te leggen. De kosten van de nieuwe leiding zullen volgens de specificatie, welke voor u bij de stukken ter inzage ligt, 5.000,-- bedra- gen. Een situatietekening is mede bijgevoegd. Deze kapitaaluitgaaf is in de achter de begroting voor 1974 van het gasbedrijf opgenomen lijst van investeringen pro memo- rie geraamd. Wij stellen u voor het benodigde krediet ad 5.000,-- te on- zer beschikking te stellen. Een ontwerp-besluit wordt daartoe b ij gevoegd De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de coramissie voor de gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven; aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaa1dienst der begroting van het gasbedrijf een bedrag van 5.000, ter beschikking te stellen voor de aanleg van een gasleiding in de Van Doornincklaan te Bennebroek. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, J.M. Kruitwagen. De burgemeester O.H. van Wijk, l.b. BESLUIT: De secretaris HEEMSTEDE31 januari 1974. De Raad voornoemd, De voorzit ter

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 35