2e afd. 31 januari 1974 VERZWARING GASLEIDING IN DE EIKENLAAN 1 6 Heemstede, 8 januari 1974. Aan de Raad, Voor het handhaven van een voldoende gasdruk in de omgeving van de Eikenlaan is door het V.E.G./Gasinstituut een ver- zwaring van de bestaande gietijzeren gasleiding in de Eiken- laan voorgesteld. Deze leiding zal de thans bestaande lei- ding van 80 en 100 mm. gaan vervangen. Als materiaal is ge- kozen een 150 mm. leiding van gietijzer. In verband met de aanwezigheid van raeerdere leidingen in deze laan, waardoor vaker graafwerkzaamheden moeten worden verricht, wordt het n.l. niet verantwoord geacht het op minder kwetsbare plaat- sen veelal gebruikte polyviny1chloride te leggen. De kosten van de nieuwe leiding zullen, zoals uit de voor u ter inzage gelegde stukken blijkt, i 23.000,bedragen. Een situatietekening is mede ter inzage gelegd. Het onderhavige project is in de achter de begroting voor 1974 van het gasbedrijf opgenomen lijst van investeringen pro memorie vermeld. Wij stellen u voor het genoemde bedrag van i 23.000, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit te onzer be- schikking te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M. Kruitwagen. O.H. van Wijk, l.b. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, water- en jven; BESLUIT aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaIdienst van de begroting van het gasbedrijf een bedrag van i 23.000, ter beschikking te stellen voor de verzwaring van de gaslei- ding in de Eikenlaan. HEEMSTEDE31 januari 1974. De Raad voornoemd, De aecretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 37