WIJZIGING OVEREENKOMST INZAKE WATERLEVERING DOOR AMSTERDAM 2e afd 3 1 j anuar i 19 7 4 1 7 Heemstede, 8 januari 1974. Aan de Raad, In onze aan uw raad gerichte brief van 11 december 1973 no. 5044 deelden wij u mede, dat wij van het gemeentebestuur van Amsterdam een voorstel hadden ontvangen tot het aanbrengen van een aantal wijzigingen in de overeenkomst inzake de leve- ring van water door Amsterdam aan Heemstede. In afwachting van de bekrachtiging dezer wijzigingen besloot uw raad in de vergadering van 21 december 1973 bij de nieuwe tariefste11ing voor het water met ingang van 1 januari 1974 met de hieruit voortvloeiende prijsverhoging reeds rekening te houden. Wij stellen u thans voor tot het aanbrengen van de door burgemeester en wethouders van Amsterdam blijkens hun voor u bij de stukken ter inzage liggende brief van 4 december 1973 Afd. G.B. No. 72/2 met bijlage te besluiten. Zoals u uit deze brief zal blijken streeft het gemeentebe- stuur van Amsterdam er naar tot een gelijke prijs te komen voor alle gemeenten, die van Amsterdam water betrekken. De uit de lopende overeenkomst voortvloeiende prijs was geba- seerd op de uit de waterlevering van Leiduin uit voort- vloeiende kosten. Voor de nieuwe prijs die, zoals u bekend is, in vergelijking met de oude voorshands ongeveer 6 cent per m3 meer bedraagtzijn de kosten van het gehele produc- tiebedrijf maatgevend. De gewijzigde bepalingen der overeenkomst zullen te rekenen raet ingang van 1 januari 1974 van kracht worden. Wij stellen u voor een daartoe strekkend besluit te nemen overeenkomstig het hierbij gevoegde ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, J.M. Kruitwagen. De burgemeester O.H. van Wijk, l.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 39