WIJZIGING OVEREENKOMST IN2AKE WATERLEVERING DOOR AMSTERDAM. 2e afd. 31 januari 1974 De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de comraissie voor de gemeente gas-, water- en BESLUIT: met de gemeente Amsterdam een overeenkomst aan te gaan tot wijziging van de krachtens raadsbesluit van 27 februari 1936 no10 met die gemeente dd. 27 november/8 december 1936 ge- sloten overeenkomst tot levering van water aan Heemstede, luidende als volgt: Artikel I Artikel 2 van de in de considerans genoemde overeenkomst wordt als volgt gewijzigd: Ams t erdam bepaalt in overleg met Heemstede de maximum uur afname en de maximum jaarafname. Amsterdam verbindt zich te bevorderen, dat de water1evering zoveel mogelijk ongestoord zal geschieden. Indien evenwel Amsterdam door overmacht of gehele of gedeel- telijke werkstaking verhinderd wordt om de in de eerste ali- nea van dit artikel bedoelde hoeveelheid water te leveren zal Ams terdam niet aansprakelijk kunnen worden gesteld voor schade of winstdervingwelke daaruit voor Heemstede zou kunnen voortvloeien. In zodanig geval zal Heemstede, indien zulks nodig is, voor— af ten spoedigste daarmede in kennis worden gesteld. Artikel II Artikel 6 van de in de considerans genoemde overeenkomst wordt als volgt gewijzigd: Voor het geleverde water zal door Heemstede een bedrag zijn verschuld igd over het jaar van afrekening volgende de vol- gende formule: prijs per m3=lx(Bxr+A)+(C+ 0,4 L 0,4 E c I) 7 F 7 7 waarin P jaarproduktie van alle produktiebedrijven van de Gemeente- waterleidingen gezamenlijk over het jaar van afrekening: B boekwaarde, per 31 december van het voorafgaande jaar, van de activa, wier gebruik of beschik-baarheid mede nodig zijn °m de levering aan de Gemeente Heemstede te kunnen verzor- gen, ontleend aan de specificatie in de betreffende bijla- ge bij het jaarverslag van de Gemeentewater1eidingen

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 40