als boven omschreven en R - het aantal A afschrijvingen, over het jaar van afrekening, op de ac- tiva, waarvan de boekwaarde in het bedrag B is opgenomen, ontleend aan de specificatie in de betreffende bijlage bij het jaarverslag van de Gemeentewater1eidingen r percentage, van toepassing bij de berekening van de door Gemeentewaterleidingen verschuldigde rentevergoeding voor kapitaalverstrekking door de gemeente Amsterdam, voor het jaar van afrekening: C basisprijs (en bedraagt) 20 ct/m3 L het bedrag van de post "Menselijke arbeid (eigen perso neel) in de bedrijfsrekening van de Gemeentewater1ei- dingen, over het jaar van afrekening, ^erminderd met 10.879.614,84: E het bedrag van de post "Energie- en technische verbruiken in de bedrijfsrekening van de Gemeentewater1eidingenover het jaar van afrekening, verminderd met 1.516.264,78: I het bedrag van de post "Inkoop van water" in de bedrijfs- rekening van de Gemeentewater1eidingenover het jaar van afrekeningverminderd met 4.211.198,58: c P - R, waarin P P m3 voorgefi1treerd rivierwater dat door de Gemeentewater1ei- dingen, over het jaar van afrekening, van de W.R.K. is^ ingekocht voor andere aanwending dan voor kunstmatige in- filtratie in de duinwaterwinp1aats Indien één der partijen het nodig oordeelt zullen r.a elke pe- riode van 5 jaar, te rekenen vanaf 1 januari 1974, de facto- ren van de hierboven genoemde prijsformule in onderling over- leg kunnen worden gewijzigd. Artikel III Artikel 7 van de in de considerans genoemde overeenkomst wordt als volgt gewijzigd: Vorderingen wegens geleverd water, zullen maandelijks door Amsterdam worden gedeclareerdwaarbij een voorlopige water- prijs in cts/m3 zal worden aangenomen welke uit de gegevens van het vorige boekjaar zal worden afgeleid, met dien ver stande dat deze prijs zo nauwkeurig mogelijk zal worden aan- gepast aan het te verwachten prijsniveau van het lopende boekjaar. De verrekening over het afgelopen 1everingsjaar zal plaats vinden zodra de jaarrekening van Amsterdam bekend zal zijn, doch uiterlijk I juli van het lopende jaar. Artikel IV Deze wijzigingsovereenkomst wordt gerekend te zijn ingegaan op 1 januari 1974. De secretaris, HEEMSTEDE, 3! januari 1974. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 41