2e afd. 31 januari 1974 19 U ITBREIDING HOOGSPANNINGSKABELNET ELEKTRICITEITSBEDRIJF. Heemstede, 15 januari 1974. Aan de Raad, In verband met het gereedkomen van de woningen in de Geleer- denwijk zal uitbreiding moeten worden gegeven aan het hoog- spanningskabe1net van het e1ektriciteitsbedrijf In de eerste plaats is het noodzakelijk het transformator- station aan de Van Merlenlaan rechtstreeks te verbinden met het ontvangststation aan de Nijverheidsweg Daartoe dient een hoogspanningskabel te worden gelegd tussen dit ontvangststation en het transformatorstation in "De Burg- have"alwaar de te leggen kabel kan worden verbonden met de reeds bestaande hoogspanningskabe1 tussen dit laatste trans- formatorstation en dat aan de Van Merlenlaan. Deze nieuwe kabel zal 725 meter lang worden en een doorsnede hebben van 95 mm.Zij is aangegeven op de voor u bij de stuk- ken ter inzage gelegde tekening no9-238. De kosten hiervan bedragen volgens de mede ter inzage liggende specificatie (bijlage I) 4 7.000,--. Om de s troomlevering in dit deel der gemeente veilig te stel- len kan van de hoogspanningskabel tussen het transformator- station in "De Burghave" en het ontvangststation aan de Over- bosstraat, welke als koppelkabel dient voor noodgeva11en gebruik worden gemaakt. Daartoe zal deze kabel dienen te wor- den ingevoerd in een op te richten tijdelijk klein verdeel— station aan de Burgemeester van Lennepweg nabij de Oude Post- huisstraat. Vanuit dit station kan dan een nieuwe hoogspan- ningskabel worden gelegd naar het transformatorstation bij het voormalig Verenigingsgebouw aan de Herenweg en daar op de hoogspanningsinstallatie, nadat deze is aangepast, worden aan- gesloten. Het plan is uitgewerkt op de voor u ter inzage 1iggende teke- ning no9-257 De kosten worden blijkens de mede ter visie gelegde specificatie (bijlage II) begroot op 59.000, Te uwer oriëntering ligt ook nog bij de stukken ter inzage een schetstekening van het hoogspanningskabelnetzoals dit er na realisering van het vorenstaande uit zal zien. Wij stellen u voor het in totaal benodigde bedrag van 47,000,59.000,106.000,te onzer beschikking te stellen en nodigen u uit het daartoe strekkend besluit, waarvan het ontwerp is bijgevoegd, vast te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M. Kruitwagen. O.H. van Wijk, l.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 45