2e afd. 28 maart 1974 44 GASVOORZIENING PLAN "MEERWIJK II" EERSTE FASE TE BENNEBROEK Heemstede, 12 maart 1974. Aan de Raad, Binnen afzienbare tijd zal de eerste paai geslagen worden voor de bouw van woningen in het plan Meerwijk II te Bennebroek. De gasvoorziening van de woningen in dit plan zal verzorgd worden via een reeds eerder voor het gehele pian in bedrijf gesteide hogedrukgas- leiding met een reduceerinrichting welke is opgesteld aan de Jan van Galenlaan. Van de Jan van Gaieniaan zal via de Abr. v.d. Hulstlaan naar de De Ruyterlaan een leiding gelegd worden met een diameter van 250 mm. Van daaruit zal de gasdistributie via 110 mm. buizen geschieden. Voorts zal tussen de Piet Heinlaan en de Kerklaan een 110 mm. buis gelegd wor- den. In de Kerklaan zal een gedeelte van de oude leiding vervangen worden door een leiding van eveneens 110 mm. Als materiaai voor de leidingen is hard polyetheen gekozen, Bij de voor uw raad ter inzage gelegde stukken bevinden zich een situa- tietekening en een gespecificeerde kostenbegroting. Uit deze begroting blijkt, dat deze uitbreiding van het leidingnet een bedrag zal vergen van i 61.000, Te zijner tijd zal u een voorstel gedaan worden voor de tweede fase van de uitbreiding van het hoofdbuizennet t.w. in de De Ruyterlaan, vanaf de Witte de Withlaan naar de Schoollaan. Wij stellen uw raad voor ons voor de eerste fase van de uitbreiding van het hoofdbuizennet het genoemde bedrag van i 61.000,-- ter be- schikking te stellen door vaststelling van het besluit dat u hierbij in ontwerp wordt voorgelegd. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford,

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 11