4e afd. 28 maart 1974 PLAATSING ABRI'S BIJ BUSHALTEN 49 Heemstede, 19 maart 1974. Aan de Raad, Door de directie en bezoekers van het Diaconessenhuis en bewoners van de omgeving is ons verzocht abri's te doen plaatsen bij de in de Schouwbroekerpolder gelegen bushalten. Gezien de open ligging van de halten achten wij de plaatsing van goede wachtgelegenheden zeer gewenst. Hetzelfde geldt voor de halte op de Heemsteedse Dreef bij de Jac. van Campenstraat nä de reconstrucLie van de kruising Dreef/Joh. Wagenaarlaan. Verder heeft de Noord-Zuid- Hollandse Vervoer Maatschappij verzocht ook een abri te plaatsen bij de Pieter Aertszlaan. Voorts zal de tijdelijk opgeslagen abri van de halte Heemsteedse Dreef/Joh. Wagenaarlaan na genoemde reconstructie bij de te verplaatsen halte in de Joh. Wagenaarlaan nabij de Dreef worden geplaatst. Op de voor u ter inzage gelegde situatietekening zijn de genoemde haltepunten aangegeven. Op grond van een met de N.Z.H. gesloten regeling komen de aanschaf- fings- en plaatsingskosten van abri's voor rekening der gemeente. Voor abri's, uitgevoerd in dezelfde konstruktie als de laatste jarer, hier en in buurgemeenten geplaatst, te weten in stalen uitvoering en gedicht met hardglas, bedrageri deze kosten inclusief omzetbelasting en bedrijfskosten Openbare Werken f 5.500,per abri. De totale kos- ten voor het piaatsen van acht abri's en het verplaatsen van êén abri worden geraamd op f 45.000,— Krachtens genoemde regeling verleent de N.Z.H. hierin een bijdrage van 8 x f 1.500,— f 12.000,--. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f 33.000,— beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretarisDe burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 23