4e afd. 28 maart 1974 51 2. De taakverdeling tussen de kringen is gelijk aan de taakverdeling tussen de in lid 1 bedoelde leden van het dagelijks bestuur. 3. Leden van de kringen zijn ambtshalve de leden van de colleges van burgemeesi.er en wethouders der deelnemende gemeenten die op grond van de taakverdeling tussen de leden van die colleges meer in het bijzonder éên of meer van de in lid 2 bedoelde taken behartigen. 4. Voorzitter van een kring is het lid van het dagelijks bestuur wiens taak overeenkomt met die van die kring. Hij wordt vervangen overeenkomstig de vervangingsregeling voor de leden van het dagelijks bestuur. 5. De secretaris of éën der ambtenaren van het Gewest, daartoe door de secretaris in overleg met de voorzitter van de kring aan te wijzen, vervult de functie van secretaris van de kring. 6. De voorzitter is tevens bevoegd anderen uit te nodigen een kring- vergadering bij te wonen. 7. Een kring vergadert zo dikwijls het door de voorzitter of twee der leden nodig wordt geoordeeld. Indien gewenst kunnen twee of meer kringen of ëén of meer kringen en ëën of meer commissies van advies en bijstand gezamenlijk ver- gaderen. De Gewestraad stelt voor de vergaderingen van de kringen naaere regelen vast. 8. De kringen dienen het dageiijks bestuur desgevraagd of uit eigen beweging van advies. Van eik advies wordt terstond een exemplaar ter kennisneming ge- zonden aan de colleges van burgemeester en wethouders der deel- nemende gemeenten. Het dagelijks bestuur wint in elk geval het advies van een kring in ten aanzien van voornemens ter uitvoering van artikel 4, lid 2, sub b en artikel 29. Elk kring-advies wordt ter kennis gebracht aan een commissie, bedoeld in artikel 22, al- vorens het advies van die commissie wordt gevraagd. -4

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 30