4e afd. 28 maart 1974 42 AANLEG RIOLERING RINGVAARTLAAN Heemstede, 12 maart 1974. Aan de Raad, Zoals wij u mededeelden in ons voorstel dd. 6 maart 1973, nr. 39, be- treffende de overdracht van het woonwagenkamp aan het Woonwagencentrum "Zuid-Kennemerland"ligt het in de bedoeling in de Ringvaartlaan een riolering te leggen, waarop het kamp zal kunnen worden aangesloten. Destijds is aangenomen dat de kosten hiervan volledig voor rekemng van het Woonwagencentrum zouden komen, aangezien deze riolering uitsluitend voor het kamp van beiang zou zijn. Het riool is thans mede nodig voor het clubgebouw van de "Stichting Clubhuis Combinatie Heemstede - V.E.W.", dat aan genoemde laan gebouwd wordt. Met het oog hierop achten wij het redelijk dat een gedeelte van 1 de kosten ten laste van de gemeente wordt genomen en wel 50% van de kosten van het gedeelte riolering tussen de Sportparklaan en het club- gebouw; deze kosten worden geraamd op f 20.600,-, zodat f 10.300,- voor rekening van de gemeente komt (exclomzetbelasting) De rioleringswerkzaamheden kunnen gelijktijdi'g worden uitgevoerd met het leggen van een nieuwe watertransportleiding in de Ringvaartlaan ten behoeve van het P.W.N. en wel door dezelfde aannemer; dit geeft^ een aanzienlijke besparing van kosten en uiteraard ook minder ongerief voor de gebruikers van de laan. De aanleg van die transportleiding was onlangs zover gevorderd dat met het leggen van het riool moest worden beoonnen; wij hebben dan ook opdracht gegeven tot uitvoering. Ovéreenkomstig het vorenstaande geven wij u in overweging een kred^et van f 11.950,— (inclomzetbelasting) beschikbaar te steiien. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretarisDe burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 7