,met dien verstandedat de indexering van de huur bepe wordt tot maximaal 8 procent p'er jaar; aanvulling ggk.f" vi; 2e afd. 25 april 1974 55 HUISVESTING GEMEENTELIJKE BIBLIOTHEEK De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissie voor onderwijs en culturele zaken; BESLUIT I. van Ennia N.V., gevestigd te 's-Gravenhage, als eigenaresse, ten be- hoeve van de huisvesting van de gemeentelijke openbare leeszaal en bibliotheek te rekenen met ingang van 1 april 1974 te huren het kan- toorgebouw met bijbehorend erf, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 8214, plaatselijk gemerkt KerkTaan 51,onder bepaling dat: a. de huur zal eindigen op 31 maart 1984, met aansluitend vijf maal twee optiejaren ter keuze van de gemeente, waarna de huur van jaar tot jaar zal worden voortgezet, tenzij zij hetzij door de eigena- resse hetzij door de gemeente wordt opgezegd; b. de aanvangshuurprijs zal bedragen 100.000,— per jaar, welke huurprijs op 1 april 1975 en vervolgens telkens na verloop van een jaar zal worden aangepast aan de hand van het jaarprijs-index- cijfer van de gezinsconsumptieyi. c. boven de onder b bedoelde huurprijs door de gemeente een vaste toeslaghuur zai worden betaald voor de door de eigenaresse in het gebouw voor een bedrag van maximaal f 300.000,— aan te brengen bouwkundige voorzieningen ten bedrage van de annuïteit van het door haar daarvoor te besteden bedrag, berekend naar aflossing van dat bedrag in 20 jaar en een rente van het pro resto bedrag van 9per jaar, wordende dit pro resto bedrag ten tijde van het be- eindigen der huurovereenkomst in zijn geheel door de eigenaresse opeisbaar; en voorts onder de voorwaarden door burgemeester en wethouders met de eigenaresse overeen te komen; II. aan burgemeester en wethouders ter beschikking te stellen: a. ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting een bedrag van 30.000,— voor de aanschaffing van boeken en _g_

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 36