3. De ingevolge lid 1 toelaatbare bouwwerken mogen uitsluitend worden ge- bouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven nadere aanwijzingen: a. de woonhuizen moeten aaneen worden gebouwd; b. de woonhuizen moeten in de erfscheiding worden gebouwd; chet maximum aantai boven elkaar te bouwen woonhuizen op de gronden met de subbestemming (Wb) bedraagt twee; d. de voorgevelbreedte van een woonhuis moet tenminste 4,25 m. bedra- gen; e. de inhoud van een woonhuis mag niet minder dan 150 m3 en niet meer dan 500 m3 bedragen; f. de autoboxen en bergplaatsen, als bedoeid in lid 1 onder a, mogen per woonhuis een gezamenlijke oppervlakte van ten hoogste 20 m2 besiaan; g. de hoogte van vrijstaande en aangebcuwde autoboxen en bergplaatsen mag ten hoogste 3.00 m. bedragen. Artikel 7 Erf (E). 1. De gronden met de bestemming erf zijn bestemd voor erf bij de gebou- wen op de aangrenzende bebouwingsstrook en in samenhang daarmee voor: a. gedeelten van woonhuizen behorende tot en aangebouwd aari de woonhui- zen op de aangrenzende bebouwingsstrook; b. autoboxen, bergplaatsen en andere niet voor bewoning bestemde bijge- bouwen die verband houden met de bestemming van in de aangrenzende bebouwingsstrook geleger. gronden; cbouwwerken, die geen gebouwen zijn, en die verband houden met de be- stemming van in de aangrenzende bebouwingsstrook geiegen gronden. 2. De ingevolge lid 1 toelaatbare bouwwerken mogen uitsluitend worden ge- bouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven nade>"e aanwijzingen: a. van de oppervlakte van de in lid 1 bedoelde gronden mag ten hoogste het op de kaart aangegeven percentage worden bebouwd; voorzover geen percentage is aangegeven mogen deze gronden voor ten hoogste 55% - met een maximum van 40 m2 - worden bebouwd; het percentage is even- eens van toepassing op het bij eik woonhuis behorende gedeelte van de in iid 1 bedoelde gronden. b. de hoogte van te bouwen erfafscheidingen mag ten hoogste 1.80 m be- dragen. Artikei 8 Verkeer. 1. De gronden met de bestemming verkeer zijn bestemd voor verkeerswegen,

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 15