Artikel 14 Gedeeltelijke vernieuwing of veranderinq van bestaande bouw- Bestaande bouwwerken, die hetzij door hun bestaan als zodanig, hetzij door hun afmetingen niet voldoen aan de bestemmingen van het plan of aan één of meer bepalingen dezer voorschriften, mogen gedeeltelijk wor- den vernieuwd of gedeeltelijk worden veranderd met dien verstande dat: a. vernieuwing of verandering var, bouwv/erken ten benoeve van een voor- genomen ander gebruik slechts is toegestaan indien ook dat andere gebruik overeenstemt of aithans minder strijdig is met de bij dit plan aan de grond gegeven bestemming; b. vernieuwing of verandering van bouwwerken die door hun bestaan als zodanig afwijken van het plan slechts is toegestaan indien horizon- tale of verticaie afmetingen niet worden vergroot; creebs bestaande afwijkingen ten adnzien van ae in deze voorschrif- ten genoemde horizontale of verticale afmetingen van niet onder b begrepen bouwwerken niet mogen worden vergroot. Artikel 15 Herbouw na caiamiteit. 1. Bouwwerken als bedoeld in artikel 14 mogen - behoudens onteigening overeenkomstig de wet - in geyal van verwoesting ten gevolge van een calamiteit geheel werden herbouwd met dien verstande dat het bepaalde in artikel 14 onder b en c op overeenkomstige wijze van toepassing 1s. 2. De vergunning voor deze herbouw wordtslechts verleend indien de aan- vrage daartoe is ingekomen binnen 2 jaren nadat het bouwwerk is teniet- gegaan. Artikei 16 Strafbepaling. Overtreding van de verbodsbepalingen, gesteld in artikel 12 is een strafbaar feit in de zin van artikel 59 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Artikel 17 Naam. Dit plan kan worden aangehaald onder de naam Geleerdenwijk-Noord". werken. secretaris Behoort bij raadsbesluit dd. 30 mei 1974, nr. 68. De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 18