4e afd. 30 mei 1974 VOORBEREIDINGSBESLUIT VOORMALIGE MELDINGSGEBIEDEN E.D. 67 De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 7 mei j.l.; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT: I. te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de op de bij dit besluit behorende kaart met een blauwe lijn aangegeven gebieden; II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebie- den zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende wer- ken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren een en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegen- heden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; cl.buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afge- dankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of producten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsenbehoudens voor zover een en ander noodzakelijk is: - m verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bosbe- drijf, en een en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stof- fen of producten; of v°or de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijd-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 2