30 mei 1974 /s HUISVESTING GEMEENTELIJKE BIBLIOTHEEK Heemstede, 21 mei 1974. Aan de Raad, In uw vergadering van 25 aprii j.l. aanvaardde u ons voorstel d.d. 17 april daaraan voorafgaande no. 65, tot het huren van het perceel Kerklaan 61 ten behoeve van de huisvesting van de gemeentelijke openbare leeszaal en bibliotheek. Voigens dit voorstel zou de aan- vangshuurprijs f 100.000,— per jaar bedragen, welke huurprijs op 1 april 1975 en vervolgens telkens na verloop van een jaar zou wor- den aangepast aan de hand van het jaarprijs-indexcijfer van de ge- zinsconsumptie. Uw raad aanvaardde dit voorstelzij het geamendeerd in dier voege, dat de indexering van de huur beperkt diende te blijven tot maxi- maal 8% per jaar. Wij hebben ons aldus door uw raad geamendeerde voorstel aan de eigenaresse van het pand, Ennia N.V. te 1s-Gravenhage, voorgelegd. Deze heeft uiteindelijk ingestemd met een mitigering van de stij- ging als gevolg van de indexering tot gemiddeld 8% in maximum, ge- rekend over de gehele huurperiode, met inbegrip van de eventuele optiejaren Wij menen, dat dit aanbod in zo belangrijke mate aan de wensen van uw raad in deze tegemoet komt, dat het aanbeveling verdient daarop in te gaan. Wij stellen u voor daartoe een wijziging aan te brengen in uw be- sluit van 25 april 1974, no. 65, waarvan het concept u hierbij ter vaststelling wordt aangeboden. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, U6 burgemeester J.M. Kruitwagen. O.H. van Wijk, I .b

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 41