4e afd. 30 mei 1974 VASTSTELIING BESTEMMINGSPLAN GELEERDENUIJK-NOCRD 68 Heemstede, 14 mei 1974. Aan de Raad, Ingevolge het bestemmingsplan voor de Geleerdenwijk, vastgesteld bij uw besluit van 27 augustus 1970, nr. 98, is ons college bevoegd dit plan uit te werken, o.m. voor wat betreft het geoeelte dat begrensd v/ordt door de Leidsevaart, het landgoed "Berkenrode een lijn ter plaatse van de Meijerslaan en de Eykmanlaan. Bij uw besluit van 28 juni 1973, nr. 71, werden ten behoeve van de uitwerking enkele onderdelen van het plan gewijzigd. Gebleken is dat de aanwijzingen van het gewijzigde (globale) bestem- mingsplan nog te beperkend zijn om een uitwerkingsplan vast te stel- len overeenkomstig de inmiddels ingediende en grotendeels reeds in uitvoering zijnde bouwplannen (de vergunningen zijn verleend met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). Dit betreft o.m. de bejaardenwoningen: volgens het globale plan mo- gen geen twee woningen boven elkaar worden gebouwd. Op ons verzoek heeft de stedebouwkundige adviseur een nieuw, uitge- werkt bestemmingsplan voor genoemd gebied ontworpen. Dit ontwerp, dat vergezeld gaat van een uitvoerige toelichting, bie- den wij u ter bekracbtiging aan. Het ontwerp heeft met ingang van 11 april j.l. gedurende een maand voor een ieder ter inzage gelegen zonder dat bezwaren zijn inge- diend. Uw besluit van 28 juni 1973, nr. 71, kan bij de vaststelling van het r.ieuwe plari v/orden ingetrokken. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De búrgemeester J.M.Kruitvragen. W.H.D.Quarles var. Ufford. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 5