vergelijkingsmateriaal dienen. Berekeningen bij de kwantitatieve analyse van het plan, waarbij reke- ning wordt gehouden met de afwijkende woningtypen, wijzen uit dat de dichtheid van het plan een waarde van 40 won/ha heeft bereikt. De vergelijking met de maatstaven van het bruine boekje vertoont het volgende beeld: netto bouwterrein 86.27% openbaar groen 90.82% Voor nadere uiteenzetting netto bouwterrein en openbaar hieromtrent wordt verwezen 9roen 87.54% naar de kwantitatieve verharding 101.68% analyse. totaal 91.32% De 184 laagbouwv;oningen zijn onderverdeeld in een vijftal categorieën te weten: 1. 18 eengezinshuizen in rijen van 4 tot 6 woningen voorzien van aan- gebouwde garages (type A en gedeelte van B2 en B3). 2. 52 eengezinshuizen in rijen van 4 tot 12 woningen voorzien van carport en schuur (type B2/B3 met berging type B3). 3. 22 eengezinshuizen in rijen van 6 tot 8 woningen voorzien van een aangebouwde schuur (type B2/B3 met berging type Bl). 4. 60 eengezinshuizen in rijen van 4 tot 12 woningen voorzien van een vrijstaande schuur (type C). 5. 32 bejaardenwoningen in 2 woonlagen en in twee blokken met elk 16 wooneenheden. Voor de eerste drie genoemde woningtypen is er uitgegaan van ëén basistype met een gevelbreedte van 6.00 m, dit type wordt in casco uitgevoerd en is voorzien van een aangebouwde garage (type A). De categorie kleine woningen is in dit plan vertegenwoordigd door het type C; het zijn twee driekamerwoningen met gevelbreedte van 4.50 meter. Dit woningtype is gesitueerd in het middenstuk van het plangebied. Het gehanteerde principe is woningen aan smalle woonstraten, waarbij de onderlinge voorgevelafstanden variëren van 6 tot 12 meter. De smalle, voor voetgangers bedoelde woonstraten zijn in noodgeval- len ook toegankelijk voor niet te grote auto's. De 32 bejaardenwoningen, verdeeld in twee blokken van elk 16 woningen, zijn gesitueerd aan de zuidzijde van dit gebied, gelegen tussen twee toegangswegen naar het gebied. Mede door hun verschijningsvorm en hun situering vormen deze blokken een van de herkenningspunten van het

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 8