4e afd. 27 juni 1974 85 Ad a. In de overeenkomst kan worden bepaald dat zij in werking treedt zodra alle voor de realisering van het plan voor de 37 te bouwen woningen benodigde vergunningen en goedkeuringen zullen zijn verkregen. Ad b en c. Tegen het opnemen van een geschillenregeling en bepalingen inzake een garantie bestaan geen bezwaren. Ad d' AanPassing van de bijdrage in de kosten van de hoofdriolering is inderdaad wel gewenst (ook bij verkoop van bouwterreinen wordt nog steeds 800,-- per ha berekend); wij zullen u binnenkort "n voorstel doen inzake algemene verhoging van deze bijdrage; in het onderhavige geval ware rekening te houden met 1.600,- per ha; Ad e. Met Nationaal Grondbezit is overeengekomen dat een bijdrage van 68.300,- zal worden betaald, berekend naar de kosten van aan- koop van de ondergrond van de Schielaan en de aanlegkosten van die laan, een en ander voor zoveel betreft de halve wegbreedte van het gedeelte van die laan dat aan het bouwterrein van Nationaal Grondbezit grenst. Ad f- Meen9enoemde n.v. stemt ook in met vergoeding van de schade welke als gevolg van de aanvoer van bouvmaterialen e.d. mocht worden toegebracht aan de Schielaan; voorshands is hiervoor - ter nadere verrekening - een bedrag van 6.000,- overeengekomen. Overeenkomstig het vorenstaande stellen wij u voor uw aangehaalde be- slult m te trekken en een nieuw besluit te nemen overeenkomstig bij- gevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, oe burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 102