4e afd. 27 jum' 1974 81 Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben aan de colleges van burge- meester en wethouders in overweging gegeven te bevorderen dat een ver- ordening overeenkomstig genoemd model (behoudens een enkele wijziging) wordt vastgesteld. Een ontwerp-verordening doen wij u hierbij toekomen. Dit ontwerp is ge- lijk aan het modelbehoudens de volgende veranderingen: conform het advies van gedeputeerde staten is in artikel 5 niet opge- nomen dat de gebieden ten aanzien waarvan het bestemmingsplan zich met verzet tegen het gebruik als kampeerplaatsmoeten worden aange- wezen bij een besluit van uw Raad; de bepalingen over goedkeuring van een dergelijk besluit kunnen derhalve ook achterwege blijven; gedeputeerde staten hebben namelijk in het kader van de Caravan- en tentenverordening Noord-Hol1and zelf de mogelijkheid om gebieden aan te W1 J'zen waarin het kamperen op erven van agrarische bedrijfswoningen 1n Principe mogelijk is; handhaving van bedoelde voorschriften zou tot onnodige doublures kunnen leiden; - m artikel 16, lid 6, is opgenomen dat (ook) de aanvrager van een ver- gunning van een beschikking van de raad in beroep kan gaan bij gedepu- teerde staten; - artikel 17 is zodanig gewijzigd dat de aanvrager of houder van een vrij stelling als bedoeld in artikel 3 dezelfde garanties heeft als de aan- vrager of houder van een vergunning. Wij stellen u voor over te gaan tot vaststelling van een verordening overeenkomstig het ontwerp. Een toelichting is mede bijgevoegd. Burgemeester en De secretaris, J.M.Kruitwagen. wethouders van HEEMSTEDE, De burgemeester W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 16