4e afd. 27 juni 1974 81 VERORDENING OP DE KAMPEERPLAATSEN EN OP DE KAMPEERMIDDELEN. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 11 juni 1974; BESLUIT; vast te stellen de volgende verordening. VERORDENING OP DE KAMPEERPLAATSEN EN OP DE KAMPEERMIDDELEN. Artikel 1. Begripsomschrijvingen. Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder: kampeerexploi tati e-vergunni nn een gewone kampeerexploitatievergunning als bedoeld in artikel 4 of een bijzondere kampeerexploitatievergunning als bedoeld in artixel 5. kampeermiddel een tent, een vouwwagen en een toer- of stacaravan; een woonwagen of_ enig ander voertuig dat als recreatief onderkomen kan dienen, waarbij onder voertuig mede wordt begrepen een al of niet verrijdbare tram- of spoorwageneen autobus- of vrachtwagencarrosserie of een ander aan zijn oorspronkelijke bestemming onttrokken middel van vervoer, dan wei gedeelten daarvan, dat kan worden gebruikt als recreatief onderkomen en voorts alle andere onderkomens, die geheel of ten dele, blijvenu ot tijdelijk bestemd, opgericht of gebezigd worden of kunnen worden voor het voortdurend of tijdelijk recreatief verblijf van personen, voor zo- ver deze onderkomens geen bouwwerken zijn, v/aarvoor ingevolge artikel 47 van de Woningwet een bouwvergunning is vereist. Niet als kampeermiddel iri de zin van deze verordening worden aangemerkt vaartuigen, tenten in gebruik voor het houden van bijeenkomster.ten- toonstel1ingen of voorstel1ingenwoonwagens in de zin van de Woon- wagenwet en voertuigen in gebruik als directiekeet. kampeerplaats een terrein, een gebouw of een bouwselniet zijnde een hoteleen P^o- sion of een woning, door de rechthebbende tijdelijk of blijvend ter be- schikking gesteld om daarop of daarin recreatief verblijf, nachtverbijt daaronder begrepen, te genieten. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 17