4e afd. 27 juni 1974 81 Nederlandse Kampeerraad de Stichting Nederlandse Kampeerraad te Amersfoort. rechthebbende degene die krachtens een zakelijk of persoonlijk recht de beschikking heeft over emg onroerend goed. y Artikel 2. Verbod om kampeermiddelen te plaatsen of geplaatst te hebben. 1. Het is verboden een kampeermiddel te plaatsen of geplaatst te heb- Den in de open lucht. 2. Het verbodgesteld in het voorgaande lid, is niet van toepassing: a. voor zover het betreft het plaatsen of geplaatst hebben van kam- peermiddeien op een terrein waarvan de rechthebbende houder is van een kampeerexploitatievergunning; b. voor zover het betreft het plaatsen of geplaatst hebben van ten noogste een tent of één vouwwagen of één toercaravan op de onbe- bouwde aanhongheid van een woning, onverminderd het bepaalde daaromtrent in of bij een bestemmingsplan; c. voor zover het betreft het plaatsen of geplaatst hebben van kam- peermidde.en op een terrein waarvan de rechthebbende houder is van een vnjstelling als bedoeld in artikel 3, tweede lid; d. voor zover het betreft het plaatsen of geplaatst hebben van kam- peermiddelen op terreinen die daarvoor bij bestemmingsplan of anderszms bij openbaar bekend te maken besluit van de gemeente- raad als stallingsgelegenheid of als tentoonstellingsterrein zijn aangewezen; e. voor zover het betreft het plaatsen of geplaatst hebben van kam- peernnddelen op of aan de openbare weg, onverminderd het bepaal- de daaromtrent in de plaatselijke voorschriften betreffende het parkeren; f. voor zover het betreft het tussen zonsopgang en zonsondergang plaatsen of geplaatst hebben van kampeermiddelen op stranden en CP nlet van de openbare weg deel uitmakende piantsoenen en ande- re openbare of voor het publiek toegankelijke terreinen, tenzij ter plaatse een desbetreffend verbod uit anderen hoofde geldt; g. voor zover het betreft het plaatsen of geplaatst hebben van kam- peermiddelen door militairen in dienstverband op militaire oefen- terreinen. 3. a. Burgemeester en wethouders kunnen van het verbod, qesteld in het eerste lid, schriftelijk ontheffing verlenen. b" ^un9?mee^er en wethouders beslissen op een aanvraag om een ont- hetfing binr.en een maand nadat deze aanvraag is ontvangen. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 18