4e afd. 27 juni 1974 81 8. Aan een vrijstelling kunnen voorschriften worden verbonden in het belang van de openbare orde, de gezondheid, de veiligheid en de welstand, alsmede, voorzover de in artikel 2, zesde lid genoemde verordeningen of het krachtens die verordeningen bepaalde daarin niet voorzien, in het belang van het natuur- en 1andschapsbeheer en de milieuhygiëne. 9. Burgemeester en wethouders kunnen de aan de vrijstelling verbonden voorschriften wijzigen of aanvullen, dan wel aan een vrijstelling alsnog voorschriften verbinden. Zij stellen de Nederlandse Kampeer- raad in de gelegenheid over de voorgenomen wijziging of aanvulling advies uit te brengen. Artikel 4. Gewone kampeerexploitatieverqunning 1. Een gewone kampeerexploitatievergunning kan uitsluitend worden ver- ieend voor het toelaten van het verblijf op of in kampeerplaatsen 1n gebieden die daarvoor uitsluitend of mede zijn aanaewezen bij een bestemmingsplan. 2. In afwijking van het voorgaande lid kan een gewone kampeer-exploita- tievergunning eveneens worden verleend voor het toelaten van het ver- biijf op of in kampeerplaatsen in gebieden die als zodanig naar ver- wachting uitsluitend of mede zullen worden aangewezen in een bestem- mingsplan dat nog niet van kracht is, indien gedeputeerde staten hebben verklaard tegen het verlenen van de vergunning geen bezwaar te hebben. Artikel 5. Bijzondere kampeerexploitatievergunninq. 1. Een bijzondere kampeerexploitatievergunning kan uitsluitend worden verleend voor het toelaten van het verblijf op of in kampeerplaatsen: a. m gebieden ten aanzien waarvan het bestemmingsplan zich niet tegen een zodanig gebruik van de daarin gelegen gronden verzet, of b. in gebieden ten aanzien waarvan het bestemmingsplan uitdrukke- lijk in een zodanig gebruik voorziet. 2. De bijzondere kampeerexploitatievergunning wordt voorts uitsluitend verleend voor ten hoogste drie kampeermiddelen en ten hoogste twintig personen op een erf dat onmiddellijk aansluit bij een agra- rische bebouwing waarvan de tot het bedrijf behorende woning deel uitmaakt. 3. De bijzondere kampeerexploitatievergunning wordt verleend voor een periode van ten hoogste zes maanden in het tijdvak van 1 april tot 1 oktober. Artikel 6. Het aanvragen van een verqunning; overlegqen van bescheiden. 1. Een aanvraag van een gewone kampeerexploitatievergunning als bedoeld in srtikel 4 wordt ingediend in 2-voud en houdt in: naam en adres van

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 20