4e afd. 27 juni 1974 82 Artikel 28. 1. Onverminderd het bepaalde in de Woonschepenverordening Noord-Holland is het aan eigenaren of gebruikers van woonschepen verboden deze binnen de gemeente te doen verblijven op andere plaatsen dan door de raad daarvoor aangewezen, welke aanwijzing op de gebruikelijke wijze ter openbare kennis is gebracht. 2. Dit verbod is niet van toepassing ten aanzien van woonschepen, beho- rende bij in uitvoering zijnde werken, die verblijven op een door burgemeester en wethouders aangewezen ligplaats of nabij het terrein waar het werk zich bevindt. Artikel 29. De eigenaren of de gebruikers van woonschepen zijn verpiicht, wanneer hun door of vanwege burgemeester en wethouders is bevolen daarmede een andere, door de raad aangewezen ligplaats in te nemen, aan dat bevel gevolg te geven. Artikel 30. De eigenaren of de gebruikers van woonschepen zijn verplicht, wanneer zij in de geraeente een ligplaats hebben ingenomen, van hun aankomst binnen drie uren en van hun voorgenomen vertrek uiterlijk twee uren tevoren aan de poiitie kennis te geven. 1. Hij aan wie bij een volksverzameling of bij ongeregeldheden op de weg door een ambtenaar van politie bevolen wordt zich te verwijderen, is verplicht aan dat bevel onmiddellijk te voldoen en wel langs de weg en in de richting, door die ambtenaar aangewezen. 2. Het is verboden zich te begeven of te bevinden op gedeeiten van de openbare weg die in het belang van de verkeersveiligheid, ter voot koming van wanordelijkheid of gevaar voor personen of goederen of ter handhaving van de openbare orde zijn afgezet. Artikel 32. Het is verboden op de openbare weg een demonstratie of optocht met een commercieel doel op te stellen, te houden of daaraan deei te nemen. Artikel 33. 1. Het opstellen en houden van of het deelnemen aan een demonstratie of een optocht anders dan bedoeld in het vorige artikel, is ge- oorloofd, behoudens het in het tweede en derde lid van dit artikel bepaalde. 2. Ten minste 12 uren voor de opstelling van de demonstratie of de op- tocht moet van het voornemen daartoejan de burgemeester kennis worden gegeven met gebruik van een/ter gemeentesecretarie te ver- krijgen formulier, Afdeling 4. Straatpolitie. Artikel 31. .tn-rfc l tr J fV Ä- \^c

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 43