4e afd. 27 juni 1974 82 3. De burgemeester is bevoegdhetin het tweede lid genoemde aantal uren j te verminderen tot minimaal 3. 4. De burgemeester is bevoegd verplichtingen op te leggen: a. ter beperking van de tijd en de route van de demonstratie of de optocht in het belang van een redelijke en veilige afwikkeling van het verkeer; b. ter beveiliging van personen en goederen; c. ter voorkoming van ernstige hinder aan anderen dan de deelnemers aan de demonstratie of de optocht; d. ter voorkoming van strafbare feiten. Artikel 34. Het is verboden gedurende zang- en muziekuitvoeringen, voordrachten, redevoeringen en andere manifestaties op terreinen, in tenten of andere daartoe op of aan de weg ingerichte gelegenhedenin de nabijheid daar- van de rust of de orde te verstoren, dan wel zich op een andere wijze onbetameiijk of hinderlijk te gedragen. Afdeling 5. Veiiiqheid op de weg. Artikel 35. Onthef- 1. Het is verboden de weg tot werkplaats, tot opslagplaats, het plaatsen ln9 van laadbakken daaronder begrepen, of-tot standplaats voor de uitoefe- B.en W. ning van enig bedrijf te bezigen dan wel tot enig ander doelniet n +h overeenkomstig zijn bestemming, in gebruik te nemen of te hebben. 2. Het verbod geldt niet voor het doen of iaten staan van voertuigen in B.en de zin van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens. Artikel 36. Het is verboden aan de weg, op of teger, muren, hekken, palen, afsluitingen of gebouwen pinnen, prikkeldraadglasscherven of enig ander snijdend of stekend voorwerp bevestigd te hebben op een hoogte van minder dan twee meter boven de begane grond, wanneer dit gevaarlijk is, dan wel gevaar kan opleveren. Artikei 37. 1. Het is verboden boven de weg een zonnescherm te hebben, waarvan de onderkant zich bevindt hetzij minder dan 2.10 m boven het trottoir, hetzij op minder dan 3,85 boven het voor het rijverkeer bestemde ge- deelte van de weg. Onthef- 2. Het is verboden boven de weg voorwerpen als spandoeken, draden, kabels, fin9 en pijpleidingen te hebben of te plaatsen. B.en W. Artikel 38. Onthef- Het is verboden in of aan de weg een van openingen voorziene regenbak, fing put of kelder te hebben, die niet is gesloten met een of meer goed on- B.en W. derhouden deksels of roosters weike gelijk liggen met de straat, de stoep of het trottoir waarin de opening zich bevindt. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 44