Onverminderd het bepaalde in artikel 18 van het Regleraent Verkeersregels en Verkeerstekens is het verboden op de weg een glijbaan te maken, bij wijze van spel te glijden over een reeds gemaakte baan, of met een slede langs een hellend vlak te glijden, voor zover zulks gevaar oplevert. Dit verbod geidt niet met betrekking tot de niet verharde wegen in het wandel- bos Groenendaal Artikel 40. Een ieder is verplicht onmiddellijk het ijs te verlaten wanneer hem dit door een ambtenaar van politie wordt kenbaar gemaakt. Artikei 41. Het is verboden bij vriezend weer de weg te schrobben of water op de weg te werpen, uit testortenof te iaten lopen. Artikel 42. Het is de eigenaar van bomen welke door overhellende stand, ontworteling of anderszins gevaarlijk zijn voor de veiligheid van personen of goederen of welke het verkeer belemmeren, verboden deze in of langs wegen te laten staan of liggen, nadat de opruiming bij schriftelijke aanschrijving door burgemeester en wethouders is bevolen en de in de aanschrijving gestelde termijn is verlopen. Onthef- Artikel 43. T"9 u Het is verboden op andere dan Rijks- en Provinciale wegen een uitrit naar de weg te hebben of te maken. Artikel 44. Onverminderd het bepaalde in artikel 424 van het Wetboek van Strafrecht is het verboden een straatroostereen dekseleen afsiuiting of een soortge- lijk voorwerp dat behoort tot een in een weg gelegen leiding, te verwijde- ren of onklaar te maken. Afdeling 6. Bepalinqen betreffende dieren. Artikel 45. Het is verboden: a. een wild dier of een dier waarvan de aanwezigheid voor de omgeving ge- vaar kan opleveren, te houden; b. een dierenpark of dergelijke inrichting te hebben. Artikel 46. Het is verboden dieren te houden die naar het oordeel van burgemeester en wethouders voor de omgeving schadelijk of hinderiijk zijn, dan wel dieren te houden op een voor de omgeving schadeiijke of hinderlijke wijze. -8- 4e afd. 27 juni 1974 82 Artikel 39.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 45