4e afd. 27 juni 1974 82 Afdeling 7. Muziek, vertoningen enz. op of aan de weq. Artikel 57. Het is verboden op of aan de weg: Onthef- a. anders dan bij een demonstratie of optocht als bedoeld in artikel 33, fing al dan niet door middel van een geiuidversterker tot het publiek een Burg. toespraak te houden of een mededeling te doen, een spreekkoor ten gehore te brengen, te zingen of muziek te maken; b. een feest of openbare vermakelijkheid te geven, dan wel een wedstrijd te houden; c. enige vertoning te geven, iets te kijk te stellen of als zogenaamd standwerker op te treden. Afdelinq 8. Uitoefenen van beroepen op de weg. Artikel 58. Het is verboden op of aan de weg ongevraagd: fing a. als gids, besteller of pakjesdrager, of als bewaker van motorrij- B.en W. tuigen, rij- of voertuigen of fietsen op te treden; r?ng0^ b- Z1jn diensten aan te bieden als fotograaf, filmoperateur of teke- B.en W. naar; finq6^ c* ziJ'n diensten aan te bieden als schoonmaker van vuilnisemmers of ais B.en W. zodanig op te treden; d. aan het publiek koffiehuizen, hotels of andere logeergelegenheden aan te bevelen, dan wel daartoe bemiddeling te verlenen. Afdeling 9. Toezicht op voor het publiek toeqankelijke qebouwen, samen- komsten en vermakelijkheden. Paragraaf 1. Toezicht op hoteis, logementen e.d. Artikel 59. In deze paragraaf wordt onder "inrichting" verstaan iedere voor het pu- bliek toegankelijke inrichting tot verschaffing van nachtverblijf Artikel 60. Hij die een inrichting in eigendom of in gebruik overneemt, opricht of verplaatst, of die ophoudt zodanig bedrijf uit te oefenen, is verplicht bir.ner, 8 dager, na de overneming, de oprichting, de verplaatsing, dan wel nadat hij heeft opgehouden het bedrijf uit te oefenen, daarvan schrifteiijk aan de burgemeester kennis te geven. Artikel 61. De houder van een inrichting is verplicht de morgen, voigende op de nacht, waarin hij aan één of meer perscnen nachtverblijf heeft verschaft, voor 10 uur bij de poiitie ter plaatse in te leveren een opgave, volgens een door de burgemeester vastgesteld modelvan de naam, de geboortedatum, de geboorteplaats, het beroep of de betrekking, de woonplaats en de dag van aankomst en van vertrek van ieder aan wie nachtverbiijf is verschaft,

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 48