4e afd. 27 juni 1974 82 alsmeae van de plaats, vanwaar hij is gekomen en van die waarheen hij is vertrokken of zal vertrekken. Artikel 62. De logeergast van een inrichting is verplicht aan de houder daarvan voliedig en naar waarheid de gegevens te verschaffen, die de houder te zijnen aanzien nodig heeft voor de in artikel 61 genoemde opgave. Artikel 63. De houder van een iririchting is verplicht te zorgen, dat een voor ieder goed 1eesbare afdruk van de bepalingen van deze paragraaf wordt opge- hangen op een voor net pubiiek toegankelijke en duideiijk waarneembare plaats in zijn inrichting. Paraqraaf 2. Toezicht op samenkomsten. Artikel 64. 1. Het is verboden op o'f nabij plaatsen waar en ten tijde dat er een godsdienstige bijeenkomst, een kerkeiijke plechtigheid, een begra- fenispiechtigheid, een openbare vergadering of een openbare muziek-, zang- of toneeluitvoering, bioscoopvertoning of andere manifestatie wordt gehouden, de rust of de orde te verstoren, dan wel zich op een andere wijze onbetamelijk of hinderlijk te gedragen. 2. Hij die handelt in strijd met lid 1, is verplicht zich op eerste aanzegging te gedragen naar de aanwijzingen, gegeven door de houder van de inrichting, de leider van de bijeenkomst, plechtigheid e.d., of een ambtenaar van poiitie. Artikel 65. Onverminderd het bij of ingevoige de Brandbeveiligingsverordening be- paalde is de houder van een inrichting verplicht te zorgen dat gedu- rende de tijd dat een gebouw, zaailokaliteit, getimmerte of tént ten behoeve van een bijeenkomst opengesteld is: a. deuren, gangen en trappen in vluchtwegen, alsmede toe- en doorgangen naar en tussen zitplaatsen van alle belemmeringen worden vrijgehou- den; b. deuren in vluchtwegen aan de binnenzijde zonder gebruik te maken van een sleutel gemakkelijk kunnen worden geopend; c. de ingevolge die verordening voorgeschreven minimum-, en transparan- ten- en tredeverlichting brandt en de noodveriichtingalsmede de overige veiligheidsvoorzieningen doeltreffend functionererr, d. een ingevolge die verordening geldend rookverbod door middel van een opschrift op duidelijke wijze is kenbaar gemaakt. Artikel 66. 1. Gedurende de tijd dat een gebouw, zaallokaliteit, getimmerte of tent ten behoeve van een bijeenkomst is opengesteld, is het verboden: a. een zit- of staanplaats toe te staan of in te nemen in toe- cf doorgangen naar en tussen de zitplaatsen, of andere zitplaatsen toe te staan of in te nemen dan die, welke ingevolge de Brandbe-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 49