4e afd. 27 juni 1974 82 Onthef- fing 8.en W. b. kledingstukken of andere voorwerpen zodanig op te hangen of neer te leggen dat daardoor in geval van brand de veiligheid van de bezoekers in gevaar kan worden gebracht; c. te ["oken in vnor publiek toegankel i jke ruimten, waarin een rook- verbod door middel van een opschrift is kenbaar gemaakt. 2. Hij die handelt in strijd met het in het eerste lid genoemde verbod, is verpncht zich op eerste aanzegging te gedragen naar de aanwij- zingen, gegeven door de houder van de inrichting of een ambtenaar van de brandweer of de politie. Artikel 67. 1. Het is verboden in of op een voor het publiek toegankeiijke ruimte ot plaats een andere dan een in de Rompwet Instellingen van welda- digheTd bedoelde înzameling te houden, of ter inzameling van gelden emgerlei voorwerp of middel aan te bieden. 2. Het bepaalde in het eerste lid geldt niet voor een inzameling, uit- gaande van een kerkgenootschap of van een vereniginq, bii de leden dan wel de contribuanten. Artikel 68. Onthef- 1. Het is verboden in of op een voor het publiek toegankelijke ruimte 9 or plaats met goederen, van welke aard ook, uitgezonderd gedrukte B.en W. stuk^en, te venten in de zin van artikel 19. 2. Het bepaalde in het eerste lid geldt niet voor de houder van de inrichting waartoe één of meer voor het publiek toegankelijke loka- îteiten behoren, of voor degene die overigens een ruimte of plaats voor het publiek toegankelijk stelt, noch voor een persoon die in inrichting, in die ruimte of op die plaats in het bedrijf werk- zaam is. J Onthef- fing B.en W. Het is aan de houder van een inrichting waartoe ëën of meer voor het publieK toegankelijke lokaliteiten behoren, of aan degene die een andere ruimte of plaats voor het publiek toegankelijk stelt, verbo- den toe te laten dat in die lokaliteit(en), respectievelijk in die ruimte of op die plaats met goederen van welke aard ook, uitgezon- derd gedrukte stukken, wordt gevent in de zin van artikel 19 door een persoon die niet aldaar in het bedrijf werkzaam is. Artikel 69. Het is verboden gedrukte of geschreven stukken of afbeeldingen aan het publiek aan te Dieden, ter inzage te geven, de kennisneming daarvan aan tebevelen of de inhoud daarvan geheel of gedeeltelijk bekend te maken in of op die voor het publiek toegankelijke ruimten of plaatsen en op die dagen en uren, ten aanzien waarvan burgemeester en wethouders zulks în het belang yan de openbare orde of veiligheid in een door hen at te kondigen besluit ongeoorloofd hebben verklaard. Artikel 70. De houder van een voor het publiek toegankelijke ruimte of plaats is verplicht aldaar de ambtenaren van politie te allen tijde toe te laten.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 50